O vlasové kosmetice a vybavení pro kadeřníky Reuzel

Věříme, že zdravé a krásné vlasy začínají hloubkovým ošetřením a cílenou nápravou.” – tým label.m, Velká Británie

Na samotném vývoji a uvedení do prodeje se podílejí přímo kadeřníci a jejich zákazníci a tak vlasová kosmetika label.m splňuje nejen přísná kritéria pro kosmetické výrobky, plní však přání zákazníků a to nejen ve Velké Británii, ale přání zákazníků ze zemí celého světa, kam je vlasová kosmetika label.m dodávána.

TOP v péči o vlasy

Značka label.m patří mezi TOP na trhu. Spolu s dalšími, dobře známými značkami, svádí pomyslný souboj o prvenství na trhu každý den. Hlavní filozofií značky je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy. Značka vlasové kosmetiky label.m přináší na trh kompletní řady od šamponůkondicionérůpřípravků pro suchý a mokrý hair styling, tak i vybavení pro kadeřníky jako profesionální nůžkykartáče, vysoušeče vlasů a další výrobky, které ocení především kadeřníci, kadeřnické salóny a váš zákazník, pokud si zakoupí kadeřnické přípravky s logem label.m také domů.

Co obsahuje řada label.m

Řada label.m obsahuje 58 produktů – šampony, kondicionéry, přípravky pro styling, přípravky pro konečnou úpravu vlasů, organická řada, Therapy – omlazující terapie řada, Lab Remedy – hloubková péče na molekulární bázi.
Tuto řadu vytvořil mezinárodní umělecký tým TONI&GUY pro usnadnění své práce.

Produkty label.m

Přísady do produktů label.m jsou vždy získávány z přírodních látek extrakcí za studena. Tento technologický postup zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky, která obsahuje čistě přírodní a aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasu a pokožky hlavy.

Veškeré produkty opravdu fungují na 100%. Funkce nových produktů je testována v praxi kadeřnického salónu. Produkty jsou zjednodušením úpravy účesu pro koncové klienty v jejich domácím prostředí.

5 důvodů pro label.m

1. label.m diktuje trendy v Londýně
2. Každou sezónu nová vizuální kampaň
3. Každou kampaň obléká a styluje mladý, nadějný, britský designér | kampaň label.m 2014/2015 obléká Todd Lynn
4. Výborný poměr cena a kvalita
5. label.m je světově žádaná značka. Zkrátka IN.

Přírodní složení a testování

Výrobky label.m obsahují čistě přírodní a aktivní ingredience. Produkty label.m nejsou v žádné fázi výroby testovány na zvířatech. Ctíme Fair Trade – poctivý obchod. A proto nabízíme sociálně uvědomělý produkt.

Reference

“Produkty label.m používám velmi ráda k účesové tvorbě. Vzhledem k tomu, že účes několikrát předělávám potřebuji, aby se dal produkt dobře a rychle vyčesat. To produkty label.m velmi dobře splňují. Prostě nelepí, nezatěžují a nemastí.”
Lucie, Stylistka, salón Praha 1

“Přípravky značky label.m jsem si oblíbila už před 5ti lety. Od té doby nedám dopustit na Gentle Cleansing Shampoo a Thickening Cream, který dodá mým jemným vlasům objem a díky kterému je jejich úprava o mnoho jednodušší.”
Veronika, 28 let, Praha

“S produkty label.m jsem se setkala před 2 lety a jsem moc vděčná, že se tak stalo. Nemohu být bez Protein Spray (a hlavně v létě, kdy pracuji v Chorvatsku). Moisturising Conditioner mi pokaždé pomůže rozčesat sebevíc zadrchanou kštici. Když nejsem zrovna u moře, používám pro lehký styling a vůni Sea Salt Spray a když už jsme u toho stylingu, tak na moje jemné vlasy používám Volume Mousse. A hlavně nesmím zapomenout na Soufflé pro krásné vlny. Chlapi v mém okolí nedají dopustit na label.Men Daily Moisturising Shampoo a Matt Paste!”
Magda, 26 let, Bystřička

Menu